Zľavnené produkty

Nové produkty

TOPÁNKY YXY

YXY - Topánočky s mäkkou koženou alebo pružnou gumenou podošvou pre deti. Vynikajúce prvé topánočky určené na nosenie po vonku. Sú pohodlné, krásne a vďaka širokej špičke poskytujú nožičkám dostatok miesta pre prsty. 

TOPÁNKY YXY žiaden produkt

Podkategórie

  • BABY - s koženou...

    Topánočky YXY s koženou protišmykovou podrážkou. Sú určené pre deti, ktoré sa práve učia chodiť. Topánočky sú mäkké, pohodlné a nožičky nijako neobmedzujú. Svaly nôh sa vďaka mäkkej podrážke môžu prirodzene posilňovať. Vyrábajú sa v troch veľkostiach: 6-12 = 11,5cm 12-18 = 12,5 cm 18-24 = 13,5cm. Uvádzané sú vždy vnútorné dĺžky topánok. Pred výberom dieťatku starostlivo odmerajte obe nožičky a topánočky vyberajte podľa nameraných hodnôt, nie podľa veku - ten je len približný. 

  • SQUEAKY - s gumenou...

    Pískacie topánočky YXY s gumenou podrážkou. Podrážka veľmi dobre tlmí nárazy, majú širokú špičku a preto je v topánočkách dostatok miesta pre detské prstíky. Topánočky majú pískadlo. Ak chce dieťatko topánočkou zapískať musí správne našľapiť na chodidlo a chôdza v pískacích topánkach navyše deti veľmi baví. Pískanie sa dá jednoducho znemožniť malým priloženým štoplíkom.

  • FLEX - s gumenou...

    Detské topánky s flexibilnou gumenou podrážkou. Majú správne tvarovanú okrúhlu špičku a zapínanie na suchý zips. Topánky sú kožené a majú krásny a moderný dizajn.