Zľavnené produkty

Nové produkty

Froddo Barefoot - kožené baleríny - Black

Nové

Barefoot kolekcia dlhoročného výrobcu kvalitnej obuvi. Krásne, jednoduché kožené baleríny, ktoré spĺňajú všetky kritériá barefoot obúvania vrátane širokej, anatomicky tvarovanej špičky a rovnej a ohybnej podošvy. Obuv je dokonale spracovná, ľahká a flexibilná.

Výrobca : Froddo

Viac detailov

na sklade

51,92 €

-20%

64,90 €

Odporúčame pre Vás

Impregnačný sprej - Tarrago HighTech Nano protector 250ml

Impregnačný sprej - Tarrago HighTech Nano protector 250ml

TARRAGO HighTech Nano Protector sprej 250 ml je špičková impregnácia novej generácie so samočistiacim účinkom založená na revolučnej nanotechnológiách. Po aplikácii NANO Protector sa vlákna impregnovaného výrobku stanú výrazne odolnejšie proti vode a nečistotám. 

8,90 €

Tabuľka dát

Typ Froddo obuvi Froddo Barefoot
Typ obuvi Barefoot
Typ podošvy Gumená

Detaily

Froddo baleríny sú vyrobené z veľmi kvalitných a certifikovaných materiálov. Podošva je ohybná vo všetkých smeroch a hrubá cca 4-5mm. Majú nulový rozdiel medzi špičkou a pätou (zero drop) a poskytujú chodidlám kontakt so zemským povrchom, vďaka čomu sa detské nohy prirodzene posilňujú. Bonusom je pristranná anatomicky tvarovaná špička topánky, ktorá kopíruje tvar detského chodidla.

Topánky majú vyberateľnú, mäkkú, koženú stielku a zapínanie na suchý zips. Vnútro je kožené. Sadnú na chodidlá normálne široké s normálne vysokým až nižším priehlavkom. Pre veľmi vysoký priehlavok ich neodporúčame. Dajú sa dobre utiahnuť na úzke členky.

Vyrobené v Chorvátsku.

Veľkosti (uvádzaná vnútorná dĺžka a šírka):

39=25,9cmx8,9cm

40=26,9cmx9,1cm 

Topánky sa vyrábajú až do veľkosti 40, sú však tvarovo a šírkou prispôsobené juniorským veľkostiam. V prípade, že ich kupujete pre dospelých, je treba brať do úvahy, že sú v tom prípade vhodné pre užšie a útlejšie dospelé chodidlá.