Freycoo Baby topánky s gumenou podrážkou - Stacey ružové

Nové

Barefoot topánočky od Freycoo s mäkkou a flexibilnou podošvou sú určené primárne na prvé kroky. Vďaka širokej špičke, svojej nízkej hmotnosti a tenučkej podošve poskytujú chodidlám maximálnu voľnosť a nijako ich neobmedzujú.

Viac detailov

na sklade

30,90 €

Odporúčame pre Vás

SIGAL cleaner - čistiaca pena 150ml

SIGAL cleaner - čistiaca pena 150ml

Sigal Cleaner - čistiaca pena odstraňuje zvyšky ošetrujúcich prostriedkov z hladkých usňových a syntetických materiálov, škvrny a hlboko usadené nečistoty z textilných a vlasových materiálov.

6,50 €
Footstep - kožené capačky líška - modré

Footstep - kožené capačky líška - modré

Kožené capačky Footstep sú capačky našej vlastnej značky. Záleží nám na kvalite a preto sú capačky vyrobené z trvácnej kože prémiovej kvality. Vďaka použitým materiálom sú pevné a odolné avšak zachovávajú si svoju mäkkosť a pohodlnosť.

15,90 €
Impregnačný sprej - Sigal Aquastop 200ml

Impregnačný sprej - Sigal Aquastop 200ml

Ošetrujúci a ochranná zmes na báze FC-chemikálií vytvára po nástreku tenký film, ktorý, minimalizuje kontakt vody s materiálom a udržuje vodné kvapky na povrchu. Zároveň neznižuje priepustnosť pre vodné pary a tak je Sigal AQUASTOP vhodný aj pre membránové materiály typu Gore-Tex, Sympatex a takisto je vhodný na všetky druhy usne.

6,90 €

Tabuľka dát

Typ obuvi Celoročná
Typ obuvi Barefoot
Typ podošvy Gumená

Detaily

Topánky Freycoo Baby s gumenou podošvou sú extrémne ľahké (topánočky najväčšej veľkosti má len 68 gramov), úplne mäkké a veľmi flexibilné. V ruke sa dajú stlačiť do guličky - gumená podošva je tak elastická, že nebude v žiadnom smere obmedzovať detské chodidlá. Je hrubá cca. 4mm, má nulový drop, čiže rozdiel medzi špičkou a pätou je nulový. Navyše majú veľmi pekne tvarovanú špičku, čím sa zaraďujú medzi 100% barefoot topánky.

Topánočky sú kožené s vyberateľnou koženou stielkou.

Freycoo Baby