Zľavnené produkty

Nové produkty

Froddo Barefoot - kožená obuv - PINK

Nové

Barefoot kolekcia dlhoročného výrobcu kvalitnej obuvi. Krásne kožené topánky, ktoré spĺňajú všetky kritériá barefoot obúvania vrátane širokej, anatomicky tvarovanej špičky a rovnej a ohybnej podošvy. Obuv je dokonale spracovná, ľahká, flexibilná, vhodná na celoročné použitie v meste či v prírode. 

Výrobca : Froddo

Viac detailov

na sklade

54,32 €

-15%

63,90 €

Odporúčame pre Vás

Impregnačný sprej - Tarrago HighTech Nano protector 250ml

Impregnačný sprej - Tarrago HighTech Nano protector 250ml

TARRAGO HighTech Nano Protector sprej 250 ml je špičková impregnácia novej generácie so samočistiacim účinkom založená na revolučnej nanotechnológiách. Po aplikácii NANO Protector sa vlákna impregnovaného výrobku stanú výrazne odolnejšie proti vode a nečistotám. 

8,90 €
Bundgaard - detské gumáky - classic - tropical forest

Bundgaard - detské gumáky - classic - tropical forest

Gumáky značky Bundgaard majú dokonalý tvar špičky a krásne sedia aj dominantným palčekom. Sú kvalitne spracované, farby sú sýte a žiarivé. Do mokrého a daždivého počasia ako stvorené, udržia nožičky v suchu.

23,92 € 29,90 € -20%

Tabuľka dát

Typ Froddo obuvi Froddo Barefoot
Typ obuvi Barefoot
Typ podošvy Gumená

Detaily

Froddo celoročné členkové topánky sú vyrobené z veľmi kvalitných a certifikovaných materiálov. Podošva je ohybná vo všetkých smeroch a hrubá cca 4-5mm. Majú nulový rozdiel medzi špičkou a pätou (zero drop) a poskytujú chodidlám kontakt so zemským povrchom, vďaka čomu sa nohy prirodzene posilňujú. Bonusom je pristranná anatomicky tvarovaná špička topánky, ktorá kopíruje tvar chodidla.

Topánky majú vyberateľnú, mäkkú, koženú stielku. Vonkajší materiál je hladká useň Terra Care. Vnútro je kožené. Na jazyku je našité praktické pútko, vďaka čomu drží na mieste. 

Sadnú na chodidlá normálne široké a užšie s normálne vysokým aj nižším priehlavkom. Pre veľmi vysoký priehlavok ich neodporúčame. Dajú sa dobre utiahnuť na úzke členky.

Všetky topánky od Frodoo sú vyrobené z kvalitných materiálov, usne bez chrómu, farbenej len prírodnými farbami. 

Vyrobené v Chorvátsku.

Veľkosti (uvádzaná vnútorná dĺžka a šírka):

36=23,9cmx8,6cm

37=24,7cmx8,7cm

38=25,3cmx8,8cm

39=26,0cmx8,9cm

40=26,8cmx9,0cm