Výrobcovia

Nové produkty

Detské topánočky Attipas New Corsage - Pink

Nové

Detské topánky Attipas pre malé princezné v bielej farbe s ružovou ozdobou. Umožňujú detským nohám prirodzený vývoj.

Viac detailov

na sklade

17,52 €

-20%

21,90 €

Detaily

Topánočky Attipas sú novinkou na Slovenskom trhu.

Detské chodidlo je tvorené jemnými kostičkami a chrupavkami, preto jeho akákoľvek deformácia môže ovplyvniť celý pohybový systém dieťaťa. Je veľmi dôležité, aby mali nožičky zabezpečený prirodzený vývoj, aby im nič nebránilo v pohybe. Obuv Attipas tento prirodzený vývoj zabezpečuje vďaka extrémne mäkkej a flexibilnej podrážke, ktorá v maximálnej miere kopíruje tvar nohy. Navyše majú topánočky široké špičky, ktoré sú dôležité pre správny pohyb prstov, ktoré nesmú byť stláčané.

Attipas je obuv, v ktorej dieťatko chodí akoby naboso, cíti povrch, posilňuje svalstvo, nožičkám nič nebráni v správnom vývoji.

 

Topánočky ponúkame v týchto veľkostiach (uvádzaná je vnútorná dĺžka):

M = 11,5cm

L = 12,5cm

XL = 13,5cm

Niektoré modely sú dostupné aj vo ako :

XXL = 14,5cm

XXXL = 15,5cm

 

Veľkosť, ktorá sa nezobrazuje v ponuke pri produkte je vypredaná.

 

Pred kúpou starostlivo zmerajte obe nožičky dieťatka. Postavte dieťa na list papiera, ceruzkou mu obkreslite nožičky a zmerajte pravítkom dĺžku. Pri výbere nezbudnite počítať aj s nadmerkom aspoň 0,8cm.

 

Výrobcovia obuvi značky Attipas venujú zvláštnu pozornosť kvalite a bezpečnosti svojich výrobkov. Topánky získali certifikát na netoxickosť, úspešne prešli testom na prítomnosť formaldehydu. V Nemecku získali príslušný certifikát TUV. V Českej republike úspešne prešli testami vykonanými v akreditovanom laboratóriu obuvníckych výrobkov v Zlíne.

Obuv Attipas

Detské topánky Attipas

Topánočky AttipasTopánky Attipas

Obuv AttipasDetská obuv Attipas

3 ďalších produktov v rovnakej kategórií

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: