Výrobcovia

Zľavnené produkty

Nové produkty

Kožené capačky Capiki - ružové sandálky

Nové

Kožené capačky značky Capiki. Jemné, vďaka podošve z brúsenej kože sú prirodzene protišmykové. Ušité sú z pevnej a kvalitnej kože. Veľmi obľúbená značka. Výborne sa prispôsobia detským nožičkám.

Viac detailov

na sklade

14,40 €

Detaily

Kožené capačky obľúbenej značky Capiki sú vyrobené z kvalitnej pevnej a mäkkej kože. Nožičkám sa výborne prispôsobia.  Okolo členkov sú jemne nariasené. Podrážka je z brúsenej kože, takže sa nešmýka ani na hladkých povrchoch. Vhodné aj na nožičky s vysokým nartom.

Kožené capačky sa ľahko obúvajú a nožičky udržujú v teple. Sú vhodné ako papučky na doma, či do autosedačiek, kočíkov. Keďže sú veľmi spratné využijete ich okrem iného aj ako prezuvky pri návštevách alebo pri vstupoch do detských klubov a zariadení. Na nožičkách dobre držia vďaka gumičkám okolo členkov a deti ich väčšinou nevedia vyzuť. Z vlastnej skúsenosti vieme, že im na nožičkách nevadia a preto sa ich deti ani nesnažia vyzuť ako iné topánočky. Sú mäkké a ohybné, vynikajúce na lezenie aj chôdzu - nožičkám poskytujú priestor na prirodzený vývoj. Podrážku majú z brúsenej kože, ktorá je protišmyková. Sú vyrobené z nezávadnej kože testovanej v Českom laboratóriu a spĺňajú všetky požiadavky kladené na výrobky pre deti do 3 rokov.

 

Veľkosti, v ktorých sa capačky Capiki vyrábajú:

(uvádzame vždy vnútorné dĺžky)

0-6m=11cm

6-12m=12,5cm

12-18m=14cm

18-24m=15cm

2-3r=16cm

 

 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórií

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: