Kožené capačky Afelo - modré - kvietok

Nové

Kožené capačky značky Afelo. Jemné, vďaka podošve z brúsenej kože sú prirodzene protišmykové. Ušité sú z pevnej a kvalitnej kože. Veľmi obľúbená značka. Výborne sa prispôsobia detským nožičkám.

Viac detailov

na sklade

15,90 €

Odporúčame pre Vás

Chrániče kolien pre najmenších - fuchsia

Chrániče kolien pre najmenších - fuchsia

Chrániče kolien pre deti, ktoré začínajú liezť a používajú hlavne kolienka. Použitím "kolenačiek" predídete nepríjemným odreninkám a ochránite túto časť tela pred zbytočnými nárazmi. Materiál :  80% bavlna, 17% polyester, 3% elastan. Prateľné v rukách. Jedna univerzálna veľkosť.

6,50 €
SIGAL cleaner - čistiaca pena 150ml

SIGAL cleaner - čistiaca pena 150ml

Sigal Cleaner - čistiaca pena odstraňuje zvyšky ošetrujúcich prostriedkov z hladkých usňových a syntetických materiálov, škvrny a hlboko usadené nečistoty z textilných a vlasových materiálov.

6,50 €
Vložky do capačiek Afelo

Vložky do capačiek Afelo

Vložky do kožených capačiek Afelo. Jednoducho ich vožíte do capačiek. Poskytnú lepšiu izoláciu od podlahy. Sú vyrobené z kvalitného filcu hrúbky 4mm, zo spodnej strany impregnovanému proti vlhkosti. Vyrobené pre značku Afelo, avšak svojím tvarom sa hodia aj pre capačky Capiki.

2,50 €
Chlapčenské ponožky - set 3ks

Chlapčenské ponožky - set 3ks

Balenie 3 párov detských protišmykových ponožiek v krásnych žiarivých farbách. Veľkosť 19-21, dĺžka ponožiek je od 12 do max. 14cm. Pohodlné, mäkké z kvalitných materiálov. Zloženie 85% bavlna, 10% polyamid, 5% elastan.

7,90 €

Tabuľka dát

Typ podošvy Kožená

Detaily

Capačky Afelo sa začali vyrábať v roku 2013. Sú vyrobené s veľmi pevnej a dostatočne silnej kože. Na dotyk sú veľmi jemné a príjemné.

Firma sa zaoberá výrobou kožených capačiek pre deti až do veku cca. 5rokov.

Produkty značky Afelo sú:

  • vysokej kvality,
  • ručne šité s maximálnym zameraním na jemné detaily,
  • jemné a veľmi pohodlné,
  • odolné,
  • prispôsobené malým nožičkám,
  • farebné a ručne zdobené.

 

Kožené capačky sa ľahko obúvajú a nožičky udržujú v teple. Sú vhodné ako papučky na doma, či do autosedačiek, kočíkov. Keďže sú veľmi spratné využijete ich okrem iného aj ako prezuvky pri návštevách alebo pri vstupoch do detských klubov a zariadení. Na nožičkách dobre držia vďaka gumičkám okolo členkov a deti ich väčšinou nevedia vyzuť. Z vlastnej skúsenosti vieme, že im na nožičkách nevadia a preto sa ich deti ani nesnažia vyzuť ako iné topánočky. Sú mäkké a ohybné, vynikajúce na lezenie aj chôdzu - nožičkám poskytujú priestor na prirodzený vývoj. Podrážku majú z brúsenej kože, ktorá je protišmyková.

 

Veľkosti, v ktorých sa capačky Afelo vyrábajú:

(uvádzame vždy vnútorné dĺžky)

XS=0-6m=11cm

S=6-12m=12,5cm

M=12-18m=13,5cm

L=18-24m=14,7cm

XL=2-3r=16cm

2XL=3-4r=17cm

3XL=5-6r=19cm