Výrobcovia

Zľavnené produkty

Nové produkty

Tikki indoor/outdoor - sandále - Flamingo

Nové

Tikki barefoot topánočky majú krásny dizajn, protišmykovú vodeodolnú podrážku a sú ručne vyrábané v EU z kvalitných koží. 

  • Prírodná talianska koža.
  • Otvory pre lepšie odvetrávanie.
  • Žiadna podšívka pre dobrú priedušnosť.
  • Flexibilná, protišmyková 2mm gumená podrážka.
  • Extrémne ľahké.

Viac detailov

na sklade

29,90 €

Odporúčame pre Vás

Nálepky do topánok FOREST

Nálepky do topánok FOREST

Edukačné nálepky do topánok naučia deti rozoznávať ľavú topánku od pravej a uľahčia obúvanie. Nálepka je rozdelená na dve časti (ľavú a pravú) a každá časť sa nalepí do jednej topánky. Keď dieťa tieto časti správne spojí, vie, že má topánočky pripravené na obutie tak ako sa patrí. Jedna sada obsahuje 3 páry nálepiek.

3,50 €
SIGA Active Outdoor Leather Balsam 100 g

SIGA Active Outdoor Leather Balsam 100 g

Active Outdoor Leather balzam je špeciálná regeneračná a impregnačná vosková pasta na kožené materiály (motorkárske vybavenie,  obuv). Zmäkčuje, zvláčňuje a impregnuje.

4,50 €
PLUS12 meradlo

PLUS12 meradlo

Plus12 - prvá presná meracia pomôcka na určenie správnej veľkosti obuvi. Meradlom je možné správne určiť dĺžku nohy aj vnútornú dĺžku topánok. Uľahčí nákup akýchkoľvek topánok pre Vaše deti alebo aj pre Vás.

12,90 €
Kožené capačky Lait et Miel - tiger

Kožené capačky Lait et Miel - tiger

Kožené capačky francúzkej značky Lait et Miel. Majú krásny, jedinečný dizajn, ktorý zaujme nielen deti ale aj dospelých.  Capačky sú vyrobené z luxusnej, veľmi pevnej, bezpečnej a kvalitnej kože. Pri prštekoch sú dostatočne široké, na nožičkách držia vďaka gumičkám okolo členku. Capačky sú veľmi pohodlné, netlačia a prispôsobia sa detským chodidlám.  

20,90 €

Tabuľka dát

Typ obuvi Barefoot
Typ podošvy Gumená

Detaily

 

Tikki Shoes indoor/outdoor shoes - sú topánky, ktoré je možné používať aj na vonka aj do vnútra. Pre deti všetkých vekových kategórií sú ideálnymi barefoot sandálkami na von a prezuvkami na doma či do škôlky. 

 

Tikki shoes sa vyrábajú z kvalitných koží spĺňajúcich veľmi prísne kritériá nezávadnosti. Pri farbení koží sa používajú prírodné - rastlinné činidlá, ktoré sú 100% bezpečné. 

 

Tikki sú výnimočné aj tým, že nemajú žiadne vnútorné švy, čiže detské nožičky nikde netlačia. Nemajú ani žiadne vystuženia, ktoré by držali topánke jej perfektný pôvodný tvar. Takéto vystuženia totiž často deformujú nohy - pretože nútia chodidlá prispôsobiť sa tvaru topánky. Tikki shoes sa naopak, vďaka absencii výstuží, prispôsobia chodidlu.

 

Podrážky topánok sú vyrobené z 2mm elastickej gumy, ktorá je maximálne ohybná. V kombinácii s asi 1,4mm koženou vložkou vytvárajú dokonalý "bosonohý" barefoot efekt, vďaka ktorému sa môžu detské nožičky prirodzene posilňovať a užívať si dotyk so zemským povrchom.

 

Zapínanie je na suchý zips a teda sa ľahko obúvajú a prispôsobia sa rôznym nôžkam.

 

 

 

Vyrábajú sa v týchto veľkostiach (uvádzame vnútorné dĺžky):

 

18= 11,3cm 

19= 12,0cm 

20= 12,7cm 

21= 13,4cm 

22= 14cm 

23= 14,5cm 

24= 15cm 

25 = 15,7cm 

26= 16,3cm 

27= 17cm  

28= 17,6cm 

29= 18,3cm 

30= 19cm 

31= 19,7cm 

32= 20,3cm

 

 

 

 

 

Kožené capačky Tikki shoes