Výrobcovia

Zľavnené produkty

Nové produkty

YXY - detská kožená obuv - Ema biele

Nové

YXY - detské kožené topánky s flexibilnou gumenou podrážkou. Kvalitné, moderné, pohodlné. 

Viac detailov

na sklade

17,64 €

-30%

25,20 €

Detaily

Topánočky YXY Squeaky sú určené pre deti veku 1-3 roky. Topánočky sú veľmi pohodlné, ľahké a podrážka je flexibillná a príjemne mäkká.

Na rozdiel od topánočiek Little Blue Lamb rovnakej série je vrchný materiál vždy pravá koža.

Topánočky podporujú správny vývoj chodidla a nožičky sa môžu prirodzene posilňovať. Predná časť topánky je dostatočne priestranná a je v nej dosť miesta na detské prstíky, ktoré sa môžu aktívne pohybovať a nie sú stláčané.

Gumené podrážky sú vybavené "pískadlom", ktoré je možné jednoducho vymeniť za zátku, ktorá pískanie znemožní. Pískanie sa deťom veľmi páči a povzbudzuje ich k chôdzi. "Pískadlo" je umiestnené v podrážke pod pätou. Ak chce dieťatko topánočkou zapískať musí správne našliapnuť na pätu a učí sa tak správnej chôdzi - z päty na špičku.

 

Topánky YXY série SQUEAKY sa vyrábajú v týchto veľkostiach (uvádzame vnútorné dĺžky a šírky):

20=13,0cm   5,7cm

21=13,5cm   5,9cm

22=14,0cm   6,1cm

23=14,5cm   6,3cm

24=15,0cm   6,4cm

25=15,5cm   6,5cm

26=16,0cm   6,7cm

 

Pred kúpou starostlivo premerajte dĺžku chodidla!  Postavte dieťatko na list papiera, obkreslite mu nožičky a premerajte vzdialenosť od päty po najdlhší prst. Ak dieťatko nemá rovnako dlhé nožičky, veľkosť topánok vyberajte podľa dlhšej nohy. Nezabudnite na nadmerok približne 1cm.

Upozornenie: topánočky majú širší strih! Nie sú vhodné na úzke chodidlá. Výborne sedia normálnym aj bacuľatým nožičkám a nožičkám s vyšším nartom.

 

2 ďalších produktov v rovnakej kategórií

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: