Výrobcovia

Nové produkty

Topánky do vody Playshoes - Slippers Uni Pink Zobraziť väčšieTopánky do vody Playshoes - Slippers Uni Pink

Nové

Topánočky Playshoes s UV 50+ ochranou sú určené k vode a do vody. Sú vyrobené z kvalitného rýchloschnúceho materiálu s gumenou, tenkou protišmykovou podošvou. Bezpečne chránia pred horúcim pieskom a ostrými kamienkami. Ľahko sa obúvajú a strihovo sú vhodné na normálne až užšie chodidlá s normálne vysokým až nižším priehlavkom.

Viac detailov

na sklade

11,70 €

Detaily

Topánočky do vody vyberajte presne podľa dĺžky chodidiel alebo nie s väčším nadmerkom ako 0,5cm nakoľko veľký nadmerok by pri pohybe vo vode vadil a topánočky by sa mohli vyzúvať a nesedeli by presne na nožičkách. Príklad: na chodidlá 17,5cm ešte stačí veľkosť 26/27 - väčšie by neboli do vody vhodné.

Veľkosti :

18/19 13,5cm

20/21 14,5cm

22/23 15,5cm

24/25 16,5cm

26/27 17,5cm

28/29 18,5cm

Nemecká značka Playshoes ® je synonymom vysoko kvalitných , pohodlných a módnych výrobkov pre deti s vyváženým pomerom medzi cenou a kvalitou. Filozofia firmy Playshoes je založená na spĺňaní stále rastúcich nárokov na kvalitu, moderný dizajn a bezpečnosť výrobkov, čo sa prejavuje aj v pohodlí, ktoré ocenia deti pri nosení odevu či obuvi značky Playshoes. K dosiahnutiu týchto cieľov sú všetky modely navrhované a preskúšané kvalifikovanými odevnými inžiniermi a technikmi. Používané materiály spĺňajú najnáročnejšie kritériá na kvalitu a nezávadnosť.

12 ďalších produktov v rovnakej kategórií

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: