Výrobcovia

Zľavnené produkty

Nové produkty

Freycoo - zateplené kožené topánky Sydney čierne

Nové

Freycoo - detské teplé kožené topánky s gumenou podošvou, ktorá sa vyznačuje dobrou ohybnosťou a nulovým dropom, čiže je úplne rovná. Topánočky sú kvalitné, moderné a veľmi pohodlné so zapínaním na suchý zips.

Viac detailov

na sklade

26,17 €

-25%

34,90 €

Odporúčame pre Vás

Sanitized Uni - detské strihacie vložky do topánok

Sanitized Uni - detské strihacie vložky do topánok

Parfumovaná univerzálná strihacia stielka s prímesou antibakteriálneho produktu s certifikáciou "SANITIZED". Jedna stielka pre všetky detské veľkosti. Presná dĺžka vložky: 230mm

2,70 €
Impregnačný sprej - Tarrago HighTech Nano protector 250ml

Impregnačný sprej - Tarrago HighTech Nano protector 250ml

TARRAGO HighTech Nano Protector sprej 250 ml je špičková impregnácia novej generácie so samočistiacim účinkom založená na revolučnej nanotechnológiách. Po aplikácii NANO Protector sa vlákna impregnovaného výrobku stanú výrazne odolnejšie proti vode a nečistotám. 

8,90 €
SIGA Active Outdoor Leather Balsam 100 g

SIGA Active Outdoor Leather Balsam 100 g

Active Outdoor Leather balzam je špeciálná regeneračná a impregnačná vosková pasta na kožené materiály (motorkárske vybavenie,  obuv). Zmäkčuje, zvláčňuje a impregnuje.

4,50 €
SIGAL - samoleštiaca hubka veľká - neutrál

SIGAL - samoleštiaca hubka veľká - neutrál

Samoleštiaci huba je určená na okamžité vytvorenie lesku koženej a plastovej obuvi, kabeliek, kufrov a pod. Obsahuje účinné látky na báze silikónu, ktoré vytvoria na povrchu obuvi v okamihu efektné film. Pre svoje praktické balenie ju možno s výhodou použiť predovšetkým v situáciách, kedy je nevyhnutné dodať obuvi patričný lesk. Vaša obuv bude v okamihu...

2,50 €
Aloe Vera Uni - detské strihacie vložky do topánok

Aloe Vera Uni - detské strihacie vložky do topánok

Parfumovaná univerzálná strihacia stielka s percentuálnym obsahom Aloe Vera pre zlepšenie hygienických vlastností.  Jedna stielka pre všetky detské veľkosti. Presná dĺžka vložky: 230mm

2,70 €

Tabuľka dát

Typ obuvi Zimná
Typ obuvi Alternatíva BF
Typ podošvy Gumená

Detaily

Topánočky FREYCOO Flex sú určené pre deti veku približne 1-3 roky. Majú flexibilnú gumenú podrážku, ktorá je trvácna a úplne rovná. Predná časť topánky je dostatočne priestranná a je v nej dosť miesta pre detské prstíky, ktoré sa môžu aktívne pohybovať a nie sú stláčané.

Vrchný materiál : useň.

Vnútorný materiál : useň.

Obuv je vhodná na celoročné nosenie.

 

Topánky sa vyrábajú v týchto veľkostiach (uvádzame vnútorné dĺžky a šírky):

 

21=13,5cm x 5,4cm

22=14,0cm x 5,5cm

23=14,5cm x 5,7cm

24=15,0cm x 6,0cm

25=15,5cm x 6,2cm

26=16,0cm x 6,3cm

 

Pred kúpou starostlivo premerajte dĺžku chodidla!  Postavte dieťatko na list papiera, obkreslite mu nožičky a premerajte vzdialenosť od päty po najdlhší prst. Ak dieťatko nemá rovnako dlhé nožičky, veľkosť topánok vyberajte podľa dlhšej nohy. Nezabudnite na nadmerok približne 1cm.

Strihovo sadnú normálne širokým chodidlám s normálnym aj s vyšším priehlavkom.