Zľavnené produkty

Nové produkty

Pre lepšiu orientáciu medzi ponúkanými capačkami sme pre Vás pripravili porovnanie jednotlivých značiek. Dúfame, že Vám týmto pomôžeme vybrať si pre Vaše dieťatko tie najlepšie capačky.

 

Capačky značky Footstep

Capačky Footstep sú produktom našej vlastnej značky. Capačky sú mäkké, jemné, veľmi príjemné. Dávame ich vyrábať z prémiovej kože, ktorú sme testovali v laborátoriu na Slovensku. Okolo členkov sú nariasené, gumičky sú dostatočne dlhé, neotláčajú členky. Podošva je z jednej vrstvy hrubšej brúsenej kože. Dobre sedia na normálne široké až širšie chodidlá, s normálne vysokým až vyšším priehlavkom. 

Capačky Footstep

 

 Kožené capačky Tomar:

Kožené capačky Tomar sú vyrábané na Slovensku, pri Partizánskom. Capačky sú kvalitne spracované, koža je veľmi pevná a trvácna. Okolo členkov sú nariasené. Tomar ponúka menší výber vzorov, avšak ponúka capačky vo všetkých veľkostiach - pre najmenšie deti až po dospelých. Všetky capačky sú šité na objednávku, každé capačky sú teda vyrobené priamo pre zákazníka. Dodacia doba sa pohybuje v priebehu 2-3 týždňov. Podrážku tvorí jedna vrstva brúsenej kože. Capačky je možné zatepliť teplou podšívkou - tá sa našíva na priehlavkovú časť a na podrážku. Detské veľkosti capačiek Tomar (do veľkosti 2-3roky) sú vhodnejšie na užšie a normálne nožičky. Na vyššie narty ich neodporúčame. Väčšie veľkosti sú však vhodné na všetky typy nožičiek. Sandálkové capačky Tomar je možné dať vyhotoviť aj s trojvrstvovou podrážkou, kedy je medzi dve vrstvy kože všívaná penová vložka.

 

Capačky Tomar

 

Kožené capačky Afelo :

Krásne a na dotyk veľmi príjemné capačky ušité z pevnej, hladkej kože. Tieto capačky nás príjemne prekvapili jemnosťou, sú veľmi hebké. Podrážku majú jednovrstvovú ale vždy tmavú, čo je výhoda, pretože na nich nie je vidieť zašpinenie, ktoré na podrážkach vzniká. Capačky majú krásne sýte farby a pekné motívy. Vhodné na normálne široké až užšie nožičky. Nie sú vhodné pre chodidlá s vysokým prihlavkom. Vhodné sú útle a normálne široké chodidlá.

 

Capačky Afelo

 

Kožené capačky Fiorino od EcoTuptusie :

Kožené capačky určené na normálne široké až širšie chodidlá aj s vyšším priehlavkom. Vyrábajú sa ako kožené capačky alebo ako bavlnené capačky. Podošva je v oboch prípadoch jednovrstvová brúsená koža. Bavlnené capačky majú pred prstami prúžok kože, ktorý chráni obuv pred okopaním. Bavlnené capačky sú tenšie ako kožené, vhodné do teplých bytov, alebopre deti, ktorým sa nadmerne potia chodidá.

EcoTuotusie

Kožené capačky Lait et Miel :

Kožené capačky francúzkej značky s veľmi pekným a jedinečným dizajnom. Oproti ostatným značkám sú vyrobené z tvrdšej, pevnejšej kože a pevne držia svoj tvar. Podošva je jednovrstvová brúsená koža. Capačky sú vhodné na normálne široké nohy s normálne vysokým priehlavkom.

Lait et Miel capačky