Výrobcovia

Zľavnené produkty

Nové produkty

Pre lepšiu orientáciu medzi ponúkanými capačkami sme pre Vás pripravili porovnanie jednotlivých značiek. Dúfame, že Vám týmto pomôžeme vybrať si pre Vaše dieťatko tie najlepšie capačky.

 

Capačky značky Capiki

Capačky sú ušité z pevnej, mäkkej kože. Okolo členkov sú nariasené a dobre sedia aj nožičkám s vysokým nartom. Podrážku tvorí jedna vrstva brúsenej kože. Capačky sú testované v Českom laboratóriu a spĺňajú všetky požadované normy pre deti do 3 rokov. Capiki ponúkajú krásne vzory a kvalitu za výhodnú cenu.

 

 

Kožené capačky CapikiKožené capačky CapikiKožené capačky Capiki

 

Capačky TapTapi :

Capačky rovnakej kvality aj prevedenia ako capačky Capiki, avšak majú navyše podrážku z dvoch vrstiev kože, medzi ktorými je všitá tenká pena. Hrubšia podrážka zabezpečí lepšiu izoláciu od podlahy (do studenších bytov a domov) a mäkší došľap. Na špičke majú našitý prúžok kože - rovnaký ako na podrážke, čo zabráni skorému okopaniu capačiek - hlavne u lezúcich detí.

 

Kožené capačky TapTapiKožené capačky TapTapiKožené capačky TapTapi

 

 

Kožené capačky Tomar:

Kožené capačky Tomar sú vyrábané na Slovensku, pri Partizánskom. Capačky sú kvalitne spracované, koža je veľmi pevná. Okolo členkov sú nariasené. Tomar ponúka menší výber vzorov, avšak ponúka capačky vo všetkých veľkostiach - pre najmenšie deti až po dospelých. Všetky capačky sú šité na objednávku, každé capačky sú teda vyrobené priamo pre zákazníka. Dodacia doba sa pohybuje v priebehu 2-3 týždňov. Podrážku tvorí jedna vrstva brúsenej kože. Capačky je možné zatepliť teplou podšívkou - tá sa našíva na nartovú časť a na podrážku. Detské veľkosti capačiek Tomar (do veľkosti 2-3roky) sú vhodnejšie na užšie a normálne nožičky. Na vyššie narty ich neodporúčame. Väčšie veľkosti sú však vhodné na všetky typy nožičiek.

 

Capačky TomarKožené capačky Tomar

 

 

Kožené capačky Afelo :

Krásne a na dotyk veľmi príjemné capačky ušité z pevnej a o niečo hrubšej kože ako ostatné značky. Tieto capačky nás príjemne prekvapili jemnosťou, sú veľmi hebké. Podrážku majú jednovrstvovú ale vždy tmavú, čo je výhoda, pretože na nich nie je vidieť zašpinenie, ktoré na podrážkach vzniká. Capačky majú krásne sýte farby a pekné motívy. Vhodné na normálne široké až užšie nožičky.

 

Kožené capačky AfeloKožené capačky AfeloKožené capačky Afelo

 

Kožené topánočky Freycoo - séria BABY - s koženou podrážkou :

 

Tieto topánočky sú mäkučké, celokožené a svojím vzhľadom prispôsobené aj na nosenie po vonku. Podrážka má vždy 3 vrstvy. Od spodku je kožená, v strede sa nachádza penová vložka a z vnútra topánočky je buď kožená stielka alebo v niektorých modeloch textilná stielka. Topánočky sú úplne ohybné, ľahké a kopírujú chôdzu naboso -čiže ich môžeme zaradiť medzi "barefoot-ové". Odporúčame ich ako prvé topánočky ale len do suchého počasia, keďže kožená podrážka ľahko prevlhne.

 

Topánky Little Blue LambTopánky Little Blue LambTopánky LIttle Blue Lamb