Papučky BEDA

Logo Beda

Český výrobca kvalitných barefoot papučiek. Máme ich v dvoch rôznych strihoch : pôvodný model KLASIK a nový model NEW. Model KLASIK je vhodný na na normálne široké aj bacuľatejšie chodidlá s normálnym aj vyšším priehlavkom. Model NEW obujú zase deti s chodidlami tvaru "vejárika", čiže špička je rozšírená a okolo členku sú zúžené. Vhodné sú na normálny a nižší priehlavok.
Model Klasic je ponúkaný aj vo verzii SLIM pre úzke chodidlá a aj vo verzii so spevneným opätkom - pre deti, ktorým padajú členky.
Papučky BedaPapučky Beda

Papučky ANATOMIC

Anatomic logo

Sú barefoot papučky na normálne široké chodidlá, zvládnu normálny priehlavok. Majú tenkú podošvu, zapínanie na suchý zips a vetracie otvory.
Barefoot papučky Anatomic

Papučky MILASH - Barepučky

Milash logo

Sú v ponuke v dvoch verziách a to model Ross na úzke chodidlá a verzia Monica pre bacuľaté nožičky s vyšším priehlavkom, teda chodidlá široké.
Milash papučkyMilash Monica papučkyMilash Ross papučky

Papučky Bar3foot

Logo Bar3foot

Sú určené na bacuľaté chodidlá, tiež dobre sedia detičkám, ktoré majú problém obuť bežnú obuv. Sú široké, pohodlné a krásne.
Bar3foot papučeBar3foot papuče

Papučky Baby Bare

Logo Baby Bare

Papučky vyrábané na Slovensku, barefoot ale vzhľadovo typické "slovenské" papučky, na aké sme zvyknutí zo škôlok. Vhodné na normálne široké chodidlá, trvácne a kvalitné.
Baby Bare papučkyBaby Bare papučky

Papučky REnBut

Renbut logo

Klasické ortopedické papučky s pävnou pätou, pevnou podrážkou. Väčšina má ortopedicky tvarovanú vložku, zapínanie budˇprackou alebo na suchý zips.
RenBut papučkyRenbut papuče pre deti

Papučky Ef

Logo EF

Barefoot papučky s pevných, kvalitných materiálov. Vhodné aj na vyšší priehlavok s vyberateľnou koženou vložkou a mierne spevneným opätkom.
Ef barefoot papučkyEf papuče pre deti

Papučky Playshoes

Logo Playshoes

Mäkké, ľahké a flexibilné alternatívne papučky, ktoré využijete aj doma aj v škôlke. Zapínanie na suchý zips alebo gumičkou. Ľahko sa obúvajú a dobre sedia normálne širokým a užším chodidlám.
Playshoes papučky pre detiPlayshoes papuče